Novinky

Jakub

Garancia zárobku pre firmy a živnostníkov

Jakub 25. 8. 2020, 10:40 Akční cena, změna cen
Počas prázdninového obdobia máme pre zákazníkov portálu AAAdopyt.sk k dispozícií podporu vo forme garancie zárobku. To znamená, že pokiaľ ste firma alebo živnostník, garantujeme Vám, že získate prostredníctvom naších služieb aspoň jedného zákazníka. Neváhajte využiť túto ponuku a prihláste sa cez registračný formulár!
Jakub

Znovu rozbehnutie podnikania po koronakríze

Jakub 10. 7. 2020, 9:26 Info

V priebehu mesiaca jún došlo k postupnému uvoľnovaniu opatrení spojených s koronavírusom, čo sa pozitívne prejavilo aj v počte nárastu dopytov a zákaziek. Ide hlavne o odvetvia ako je interiér, dizajn bytu a jeho dekórovanie, vonkajšie posedenia ale i iné.

Prečítať celý článok
Jakub

Pomoc seniorom i deťom

Jakub 7. 5. 2020, 16:18 Info
V rámci charitatívnej kampane sme začiatkom apríla 2020 nechali vyrobiť a poslať stovky rúšok ako pomoc potrebným z rad seniorov i detí. Prajeme seniorskému domu “Alzheimer Darkov” a taktiež “Klokánku Hostivice” veľa šťastia v tomto zložitom období a pevne veríme, že ho prečkajú bez útrap!
Jakub

Rúšky zákazníkom!

Jakub 14. 4. 2020, 11:03 Akční cena, změna cen
Stálym zákazníkom služby MojDopyt.sk teraz poskytujeme bezplatné zasielanie rúšky pri zadaní dopytu. K dispozícií máme 1.800 látkových rúšok vyrobených zo 100 % bavlny v návrhárskom štúdiu Poner. Vzhľadom k budúcim predpovediam v oblasti hygienických opatrení naši zákazníci určite uvítajú bezpečné nosenie rúšok pri osobnom kontakte s dodávateľmi z rôznych oblastí činností.
Jakub

Firmy Vás potrebujú ❤️

Jakub 23. 3. 2020, 13:16 Info
I napriek súčasným obmedzeniam, ktoré vyplývajú z nariadení vlády z dôvodu šírenia koronavírusu je väčšina registrovaných dodávateľov pripravená reagovať na dopyt klientov. Náš tím je pripravený prijať, spracovať a odoslať Váš dopyt stovkám dodávateľov z patričného regiónu. Využite preto dopytový formulár a neváhajte Vašou požiadavkou na akúkoľvek službu či tovar podporiť slovenské firmy a živnostníkov. Ďakujeme.
Jakub

Pomocná ruka podnikateľom

Jakub 23. 3. 2020, 13:15 Akční cena, změna cen
Najväčšie dopytové služby na Slovensku (ePoptávka.cz, AAApoptávka.cz, 123dopyt.sk a AAAdopyt.sk) začali poskytovať pomocnú ruku podnikateľom vo forme 6 -tich mesiacov bezplatnej registrácie naviac k základnej službe. Po dobu núdzového stavu chceme deklarovať túto podporu a uistiť našich zákazníkov, že i napriek očakávanému hospodárskemu poklesu im v budúcnosti zaistíme dostatok zákazníkov. Naše služby fungujú viac ako 15 rokov a za túto dobu ich využilo viac ako 2 mil. dopytujúcich klientov, ktorí svojimi dopytmi podporili českých a slovenských podnikateľov.
Jakub

Garancia výmeny služby

Jakub 25. 2. 2020, 13:58 Info
Od začiatku roku 2020 sme spustili novú garančnú službu, ktorá dodávateľom umožňuje výmenu služby úplne zadarmo. Pokiaľ nie ste spokojný s objednanou službou, nechajte si ju vymeniť za inú. Zmluva s našou spoločnosťou musí byť uzatvorená prostredníctvom telefonickej objednávky. Výmena je možná do 3 mesiaca od začatého plnenia a to iba 1x. A to je všetko!
Jakub

Zaznamenali sme medziročný rast o 12%

Jakub 17. 1. 2020, 11:48 Info
Pre našich zákazníkov sa snažíme poskytovať čo najviac obchodných príležitostí a preto sme v predošlom roku publikovali 60 034 dopytov a 63 860 verejných zákaziek, čo je o 12% viac ako pred rokom. Nezabúdame ani na kvalitu, preto sme zadali viac dopytov od firiem a živnostníkov. Pomer firemných dopytov bol 28 %.
Jakub

Predvianočná radosť deťom

Jakub 16. 12. 2019, 13:54 Info

V období predvianočných sviatkov sme navštívili detskú onkológiu fakultnej nemocnice Motol a poskytli sme malým pacientom podporu vo forme hračiek či rôznych praktických potrieb.

Ďakujeme celému personálu fakultnej nemocnice za ochotu a za možnosť poskytnúť aspoň minimálnu podporu v tejto ťažkej situácií.

Jakub

Otvárame Centrum podnikania

Jakub 3. 12. 2019, 15:55 Změna na webu
Dovoľte, aby sme Vám predstavili novú webovú sekciu Centrum podnikania, ktorá je zameraná na informačnú podporu pre začínajúcich podnikateľov. Okrem iného sa dozviete, kde hľadať nápady na podnikanie, na čo si dávať pozor pri založení firmy, či ako vytvoriť na marketingový plán. Celkom 18 tém, ktoré uľahčia vstup do podnikateľského života a pomôžu odpovedať na základné otázky budúceho podnikateľa.