Chytré investície vám zarobia peniaze aj bez práce

Peniaze sa dajú zarobiť všelijak, tie legálne spôsoby poväčšine zahŕňajú nasadenie a prácu. Chcieť, aby vaše zarobené peniaze pracovali ďalej a vytvárali novú hodnotu neznamená, že ste leniví.

Naopak, túžba po zhodnotení plodov vašej práce je absolútne logická a mnoho ľuďom pomáhá našetriť si na ťažšie životné obdobie či na starobu. Investícia sa javí ako dobrý nástroj pre také zhodnotenie, ale pre väčšinu z nás sa stále jedná o španielsku dedinu, plnú nepreniknuteľného žargónu a pravidiel. Radi by sme to zmenili. Riziko patrí k prirodzeným súčastiam investícií, ale ak máte aspoň znalosti, nikto vás ľahko nenachytá.

Vyskúšajte dlhopisy

Najznámejším typom investície, je investícia do akcií spoločností. Tie sú ale dosť vrtkavé a jedná sa trochu o čiernu mágiu, kde zarobia ľudia s extrémnou predvídavosťou. Ak sa snažíte vaše peniaze zhodnotiť, ale nie nutne niekoľkonásobne znásobiť, vyskúšajte radšej dlhopisy. Vyhnite sa však štátnym dlhopisom, ktoré sú v posledných rokoch výnimočne nevýhodné. Miesto nich siahnite po korporátnych dlhopisoch.

Jedná sa o cenné papiere, ktorými sa firma do splatnosti dlhopisu zaväzuje splácať ľuďom, ktorí si zakúpili výnosy z činnosti, na ktorú dlhopisy vydali (napríklad nákup nového výrobného prostriedku). Peniaze z korporátnach dlhopisov dostávate pravidelne, napríklad štvrťročne alebo každého pol roka a bývajú navýšené o 5-10 % z pôvodnej hodnoty. Vyskúšať môžete aj komunálne dlhopisy, ktoré sú tak trochu kombináciou štátnych a korporátnych dlhopisov.

Nie je všetko zlato, čo sa blyští

Dlhodobá investícia by mala smerovať niekam, kde hodnota len tak nezmizne. To rozhodne platí o zlate, ktoré si svoju hodnotu drží trvalo (a je symbolom bohatstva oddávna). Bohužiaľ ale zároveň nie je možné očakávať žiadne veľké výkyvy, a tak na zlate dnes už nikdo výrazne nezbohatne. Skôr než o potenciálny zárobol sa jedná o spôsob ako zaistiť rovnakú hodnotu vašej investície do budúcna.

Chytro nastavené podnikanie

Zarábať peniaze vo vašom podnikaní vám môžu tiež chytré online služby. Jednou z nich je bez diskusie tiež AAADopyt, vďaka ktorej máte prístup k dopytom zákazníkov z celej Českej republiky. Čas, ktorý by ste museli stráviť obchodom, môžete vďaka našej službe ušetriť. Dopyty vám budú bez práce chodiť priamo do e-mailu.

Moderná cesta

V posledných rokoch sa roztrhlo pomyslené vrece s kryptomenami, ktoré začínajú zaplavovať trh. Investícia do nich se môže veľmi dobre vyplatiť, ale je potrebné dávať si pozor. Nevenujte vôbec pozornosť celkom neznámym, malým kryptomenám, pretože tých vznikajú a zanikajú každý rok stovky. Držte sa u stálic ako sú Bitcoiny, Litecoiny alebo Monero. Situácia okolo kryptomien sa neustále dynamicky vyvíja, ale zdá sa, že nás budú sprevádzať do ďalekej budúcnosti. Vlak výhodných investícií do kryptomien eště zďaleka neodišiel a dá sa na nich veľmi slušne zarobiť (tu by sme ale odporúčal poradiť sa dobre s odborníkom).

Dočítané? Registrujte sa a podnikajte na 100 %!

S vyššie zmienenými radami a prílivom nových zákazníkov z AAADopyt.sk pre Vás bude podnikanie hračka. Neveríte? Za posledný mesiac sme dodávateľom priniesli 1 000 dopytov v hodnote cez 5 000 000 €.

Získajte náskok v podnikaní a zanechajte nám na seba kontakt. Ozveme sa Vám späť ohľadne registrácie.

Odoslaním súhlasíte s podmienkam ochrany osobných údajov